603 613 629 [email protected]

Nasze zajęcia, to nie tylko skakanie na trampolinach

Bungee Fitness

Jest to elitarna i nowatorska metoda treningowa, która łączy zabawę, rozrywkę a przede wszystkim skuteczny trening. Podczas ćwiczeń angażowane są wszystkie partie ciała i wzmacniane mięśnie kręgosłupa. Dzięki tym ćwiczeniom poczujesz lekkość i nie obciążysz stawów. Specjalne spodenki ochronne pomagają spalić tkankę tłuszczową z okolic ud i pośladków. W ciągu godziny zajęć możesz spalić nawet 800 kcal!

Fit and Jump

Zajęcia na trampolinach. Skaczemy, spalamy, śmiejemy się i ćwiczymy w rytmie energicznej muzyki. Zajęcia składają się z trzech części: zajęcia cardio na trampolinach, wzmacnianie poszczególnych partii ciała, wyciszenie i stretching.

Dzięki tym zajęciom nasze ciało będzie zgrabniejsze i jędrniejsze, a samopoczucie o wiele lepsze 🙂

Pump

Jest to trening wytrzymałościowo-siłowy z wykorzystaniem sztang, których obciążenie jest indywidualnie dobierane do każdej osoby. Jeśli chcesz uzyskać wymarzoną sylwetkę, przy czym ujędrnić i uatrakcyjnić swoje ciało, to te ćwiczenia są stworzone dla Ciebie. Ćwiczone są kolejno partie ciała, takie jak: uda, plecy, klatka piersiowa, brzuch, pośladki i ramiona.

Zdrowy kręgosłup

Program ćwiczeń polecany dla każdego bez względu na wiek czy poziom aktywności fizycznej. Osobom, którym doskwierają bóle kręgosłupa, zajęcia te pomogą w zmniejszeniu nacisku na kręgi, ból zostanie zredukowany, a przykurczone grupy mięśniowe – rozciągnięte i rozluźnione. Ponadto odpowiednio dobrane ćwiczenia wzmocnią mięśnie pośladków, brzucha i pleców. Dla osób zdrowych, które prowadzą siedzący tryb życia, korzyścią będzie wzmocnienie szkieletu mięśniowego, poprawa sylwetki ciała oraz samopoczucia.

Antycellulit

Proste ćwiczenia ujędrniające skórę, kształtujące i wzmacniające mięśnie ud i pośladków.Jest to trening wzmacniająco-kształtujący, który wykonujemy przy rytmicznej muzyce. Usuwamy to czego najbardziej nie lubimy, czyli niechciany cellulit. Właściwie dobrany zestaw ćwiczeń ma za zadanie pobudzenie przepływu limfy i usuwanie szkodliwych toksyn z przestrzeni międzykomórkowych. Zajęcia dają rewelacyjne efekty w spalaniu tkanki tłuszczowej, rozbijaniu cellulitu, ujędrnieniu i wysmukleniu ud, pośladków i brzucha.

Step Choreo

Jest to trening choreograficzny z wykorzystaniem platformy, zwanej stepem. Są to świetne zajęcia aerobowe dla osób w każdym wieku. Podczas zajęć uczymy się choreografii, dzięki czemu ćwiczymy swoją pamięć i koncentrację. Stopniowo uczymy się poznawać elementy układu, tak by od koniec wykonać go w całości.Podczas zajęć tych zajęć można zmierzyć się z dużą ilością różnych kombinacji ruchowych co sprawia, że trening na stepie to wspaniała zabawa dla każdego. Trening na stepie przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, ale jednocześnie daje niesamowitą dawkę pozytywnej energii oraz radości, dzięki specjalnie dopasowanej do układu energetycznej muzyce.

Płaski brzuch jędrne pośladki

To zajęcia o charakterze wzmacniającym całe ciało. Ta forma aerobiku skierowana jest do osób, które chciałyby wymodelować dolne partie ciała. Porcja takiego ruchu pobudza i dodaje energii. Jeśli chcesz mieć płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki to są to ćwiczenia dla ciebie. Ponadto wzmacniają mięśnie całego ciała i przyśpieszają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu skóra staje się bardziej sprężysta i elastyczna. Jest to również dobra metoda, żeby rozprawić się z cellulitem. Zajęcia rozpoczynają się dynamiczną rozgrzewką, która przechodzi w intensywny trening zakończony krótkim stretchingiem. 50 minut w których pracujemy nad wzmocnieniem mięśni, utratą zbędnej tkanki tłuszczowej oraz ujędrnieniem całego ciała. Są to zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania.